ЦЕНТР АРТРОСКОПІЇ, ОРТОПЕДІЇ ТА ТРАВМАТОЛОГІЇ

субота з 09:00 по 15:00
Хірургічний корпус, 5-й поверх.
Телефон для запису на консультацію
Image Alt
Волинський обласний центр ортопедії, травматології і артроскопії
Реабілітація

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ

Це сучасний підхід до тренувань, головною передумовою якого є вдосконалення однієї або декількох пов’язаних з цим функцій організму.

Він полягає у виконанні спеціально підготовлених вправ за відповідними схемами, а не у виділенні єдиного руху та зосередженні лише на певній групі м’язів.

Конкретна функціональність організму має бути вдосконалена , тому потрібно працювати за цілісним малюнком. Навчаючи таким чином, ми можемо покращити окремі параметри руху, такі як сила, швидкість, витривалість, витривалість, координація, рухливість тощо.

У функціональних тренуваннях найчастіше використовуються вправи з багатоспільними вправами , хоча в деяких випадках для досягнення бажаного ефекту спочатку необхідно правильно підготуватися, що стосується менших частин тіла.

Безперечною перевагою функціональних тренувань є те, що ми можемо досягти значного покращення не тільки в силі та витривалості, а насамперед у специфічній формі, яка нам знадобиться у повсякденному житті або під час занять вибраним видом спорту.

Консультація