ФІЗІОТЕРАПІЯ
Фізіотерапія як одна з форм фізіотерапії діє на організм за рахунок підвищення працездатності органів, зменшення болю та запалення та покращення функціонування нервової системи. Він використовує фізичні подразники для лікування, таких як: електричний струм, ультразвук, світло, магнітне поле. Фізіотерапія може використовуватися як доповнююче лікування або як основна форма лікування. Застосовується, коли інші форми лікування не вдали. Цей метод також можна поєднувати з медикаментозною терапією.
Початки лікувальної фізкультури сягають далекого минулого (460-380 рр. До н. Е.) У той час його використання обмежувалося використанням цілющих впливів мінеральних вод (використовуються в санаторіях донині), сонячних променів або природних джерел електричної енергії, таких як деякі види риб, застосованих до організму. В даний час спеціально розроблені пристрої та апарати застосовуються для застосування фізичних подразників, які відповідають конкретним технічним стандартам, надаючи їм можливість точного дозування та забезпечуючи високу безпеку виконуваних процедур.
Найкращі результати при лікуванні різних недуг дає комбіноване лікування, яке передбачає використання декількох форм терапії під час однієї зустрічі у кабінеті фізіотерапії. Ви можете використовувати електротерапію за допомогою магнітотерапії, ультразвуку та електротерапії, а також багатьох інших комбінацій методів лікування. Важливо поєднувати методи лікування, які не протипоказані. Важливо вибрати правильну форму та дозу процедури, яку слід індивідуально підлаштовувати під час захворювання, функціонального стану та супутніх захворювань пацієнта.
Деякі фізіотерапевтичні процедури не вимагають попередньої підготовки. Прикладом може служити магнітотерапія, яку можна проводити в одязі, і навіть коли на кінцівці є гіпсова перев’язка. У разі електротерапії, лазерної терапії або ультразвуку потрібно виявити ту частину тіла, яка буде лікуватися. І магнітотерапія, і лазерна терапія не викликають відчуттів. Інші подразники, такі як електричний струм, дратують сенсорні нервові закінчення. Це може розглядатися як поколювання або пощипування. Дуже сильні відчуття, такі як печіння або біль під час процедур, неправильні і про них слід негайно сигналізувати. Електротерапевтичне лікування викликає реакцію у вигляді почервоніння в місце, де електрод наносився на шкіру. Це нормальне явище. Ця реакція стихає протягом декількох десятків хвилин.